ТОРГОВИЙ ДІМ KBG
Центральний офіс:
  • Україна, м. Буча
  • вул. Шевченка 48-б., офiс 2.
НАДІСЛАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ

ТОВ «ВЕНТА ГРУП» забезпечує комплексне рішення проблем у сфері контролю шкідників. Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи на підприємствах

громадського та виробничого призначення, харчової промисловості, логістичних центрах та ін. Професійний підхід і ефективне проведення робіт на підприємствах дозволяють нам відповідати міжнародним стандартам: НАССР, ISO 22000, ISO 90001, IFS. Наша компанія сертифікована за стандартом ISO 22000

КОМПЛЕКС ПОСЛУГ:

Дезінсекція – комплекс заходів, спрямованих на знищення повзаючих та літаючихкомах, переносників інфекцій та небезпечних захворювань.

Дератизація – комплекс заходів, спрямованих на знищення гризунів, які є переносниками інфекційних захворювань (чума, туляремія, лейшманіози, туберкульоз ,лептоспіроз та ін.).Фумігація – комплекс дезінсекційних заходів, спрямованих на знищення шкідливих організмів (переважно шкідників хлібних запасів на всіх фазах їх розвитку), за допомогою застосування фуміганту, який знаходиться в газоподібному стані.

Дезінфекція – комплекс заходів, спрямованих на знищення збудників інфекційних захворювань

(дизентерія, сальмонельоз, туберкульоз, холера, грип, ВІЛ-інфекція і т.д.).

Контроль птахів і захист від диких тварин – комплекс заходів, спрямованих на захист людей і майна від можливого нанесення шкоди птахами і дикими тваринами.

Контроль шкідників здійснюється з метою забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення, створення сприятливих умов життєдіяльності людини і спрямовані на позбавлення від збудників, переносників інфекційних, вірусних захворювань, очищення приміщення від шкідливих бактерій.

У кожного з Вас є унікальна нагода отримати знижку до -10% на всі послуги нашої компанії !!! Як це зробити? Для початку Вам достатньо сказати що Ви перейшли з сайту KBG.com.ua и гарантовано отримаєте знижку -10% та карту KBG !!! Потім Ви можете користуватися цією карткою та заощаджувати власні кошти !!! Дякуємо що Ви з нами!!!

Наш сайт: https://www.qoop.com.ua

Телефон директора компанії: +380(68)1290799

Центральний офіс:
  • Україна, м. Буча
  • вул. Шевченка 48-б., офiс 2.
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ